NOD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


airsoft nod
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pozdrav svima

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
nerzjeger

nerzjeger


Broj postova : 20
Age : 39
Location : Sveti Ivan Zelina
Registration date : 17.12.2013

pozdrav svima Empty
PostajNaslov: pozdrav svima   pozdrav svima Emptypet sij 03, 2014 2:09 pm

evo pošto sam novi ovdje na forumu, red je da se predstavim negdje, a ova rubrika mi se čini nekak najprikladnija...

prvo se zahvaljujem predsjedniku/adminu/gazdi što me pozvao ovdje, čast mi je biti među vama.

zovem se Tomislav, prijatelji me zovu Tomi (uzeo bih taj nick ali pošto je već zauzet, stavio sam ovaj kojeg sam koristio davno kao klinac, otkrivao njime internet, kurčio se po forumima, chatovima i lovio cure po netu Smile
na avatar sam kao zaštitni znak stavio Peruna iz staroslavenske mitologije koji je između ostalog bio i Bog rata, vladar neba i zemlje, tvorac munji i gromova...jurišat ću na neprijatelja u njegovu slavu!

inače živim u Svetom Ivanu Zelini, za one koji ne znaju to je mali gradić 30tak km SI od Zagreba magistralnom cestom na pola puta prema Varaždinu. kraj poznat po pitomim vinorodnim brežuljcima, autohtonoj sorti vina "Kraljevina Zelina" i ostalim odličnim vinima. 70tih i 80tih Zelina je bila omiljeno vikend izletište Zagrepčana i turista koji su se na putu prema Jadranu iz srednje i zapadne Europe zaustavljali u Zelini kako bi odmorili na nadaleko poznatim Zelinskim bazenima i odsjedali u autokampu koji je tada bio među top 5 u Europi. danas bi područje autokampa i Zelinskih bazena moglo poslužiti kao odličan postapokaliptični airsoft poligon svega kilometar od strogog centra mjesta.

radim u Zagrebu na Malešnici kao instruktor vožnje. osnivač sam i tajnik udruge mladih zeline, a ujedno sam i član savjeta mladih pri gradskom vijeću. naša misija je osmišljavanje kulturno-zabavnih sadržaja za mlade te promoviranje i zaštita njihovih interesa u široj lokalnoj zajednici.

airsoft me zanima već duže vrijeme ali iz razno raznih razloga sve do nedavno nisam ulazio u taj svijet. uglavnom sva dosadašnja iskustva mogu zahvaliti ekipi iz NODa. za sobom sam povukao brata i prijatelja i svi jedva čekamo nove treninge i susrete. dok ne steknemo više iskustva i dok se ne profiliramo (dokažemo) na terenu odlučili smo ne ulaziti u nikakve udruge. spremni smo sudjelovati na vašim treninzima, radnim akcijama i drugim aktivnostima na terenu i kaj se toga tiče na nas uvijek možete računati ukoliko ne budemo spriječeni drugim obvezama. štoviše, bit će nam čast i zadovoljstvo družiti se s vama, a ako nakon izvjesnog vremena zaključimo da smo spremni na članstvo u nekoj udruzi, bit će to NOD.

pozdrav!
[Vrh] Go down
frajman

frajman


Broj postova : 49
Registration date : 20.09.2012

pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav svima   pozdrav svima Emptypet sij 03, 2014 10:57 pm

filtriranje novih:800 sklekova,iskapanje rova dužine 10m,dubine 2m i širine 1m i exanje 5l friške save!DOBRO DOŠEL PRIJATELJ! lol! lol! lol! lol! 
[Vrh] Go down
nerzjeger

nerzjeger


Broj postova : 20
Age : 39
Location : Sveti Ivan Zelina
Registration date : 17.12.2013

pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav svima   pozdrav svima Emptypet sij 03, 2014 11:59 pm

bojim se da kroz to sito ne bi prešel hehe...ajd ovi sklekovi još kak tak ali savu mislim da ne bi mogel zgutati affraid 
[Vrh] Go down
Weed47
Admin
Weed47


Broj postova : 141
Age : 36
Registration date : 27.02.2009

pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav svima   pozdrav svima Emptysri sij 08, 2014 12:35 pm

Dobro došao Smile
[Vrh] Go down
NexGen

NexGen


Broj postova : 25
Registration date : 10.11.2012

pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav svima   pozdrav svima Emptysri sij 08, 2014 9:37 pm

Zdavstvute druziu. (BOK)
[Vrh] Go down
Sponsored content





pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav svima   pozdrav svima Empty

[Vrh] Go down
 
pozdrav svima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav Od Tomeka
» Pozdrav drugovi - Alter
» Pozdrav od Borne(Gorechild)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NOD :: Gosti :: Za goste-
Forum(o)Bir: